Czy to mogą być neurobóle?

Ostatnio zaczęły mi się bóle pod lewym żebrem. Po obiedzie ból tak się nasilił, że każdy ruch zaczął boleć, nie mogłam obniżyć ani podnieść lewej ręki. Ból jest palący, czasem pojawiają się kłucia. W przychodni podano mi domięśniowo lek przeciwbólowy, ale pomogło tylko na jakieś pół godziny. Później bóle wróciły i się utrzymują. Boli nawet w pozycji leżącej, sama ledwo się podniosłam do pozycji siedzącej. Zabrano mnie na izbę przyjęć i stwierdzono, że to neuroból. Bóle pomimo podania leków przeciwbólowych w kroplówce nie ustąpiły. Zgłaszałam, że bóle dalej się utrzymują, ale mimo to dostałam wypis z notatką, że bóle ustąpiły po podaniu leków. Czy to rzeczywiście neuroból? To miejsce jest spuchnięte pod żebrem, czuje ból przy głębszym oddechu. Zaczyna boleć mnie coraz większy obszar. Nie mam zmian skórnych, a wyniki z krwi i moczu zrobione w szpitalu są wzorowe.

Z dokumentacją z Izby Przyjęć proszę zgłosić się do lekarza prowadzącego-wskazane poszerzenie diagnostyki (rtg klatki piersiowej? usg jamy brzusznej?). Proszę nadal obserwować skórę, zdarza się, że bóle o takim charakterze poprzedzają wystąpienie zmian skórnych w przebiegu półpaśćca.
Niezbędna stacjonarna wizyta lekarska z pełnym badaniem fizykalnym + USG jamy brzusznej.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2396
Pytań zadanych
przez pacjentów
5825
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi