2021-02-16

Czy to migrena?

Od około 3 tyg boli mnie głowa. Najpierw zaczął boleć mnie kark, później bolał mnie tył głowy, a teraz boli mnie cała głowa, czasami lewa strona później prawa, lub ”cała” głowa. Wydaje mi się, że może przez to, iż w pracy co chwilę muszę się schylać, żeby podnosić z palet różne rzeczy (pracuję na magazynie). Po całym dniu głowa boli mnie nie do wytrzymania, nie pomaga paracetamol, boli tak ze ciężko mi się ruszać. Gdy miałam wolny weekend odpoczęłam, głowa przestała mnie boleć, ale gdy wróciłam do pracy znowu zaczęła boleć i to już po chwili pracy. Niestety nie mam jak pracować żeby się nie schylać. Ból czasami jest tak silny - aż mam wrażenie, że za chwilę głowa mi wybuchnie. Niestety mieszkam w Holandii, gdzie moja pani doktor na wszystko przepisuje mi paracetamol. A do Polski jadę dopiero za 2 miesiące i wtedy zrobię badania. Bardzo się martwię bo czuję, że coś jest nie tak. Mimo, ze mój tata choruje na migrenę, mnie nigdy wcześniej głowa nie bolała, więc wątpię, że to migrena. Kobieta, 29 lat.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
6338
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
16437
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+149
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie Znajdź lekarza L4 L4