Czy to migrena?

Od około 3 tyg boli mnie głowa. Najpierw zaczął boleć mnie kark, później bolał mnie tył głowy, a teraz boli mnie cała głowa, czasami lewa strona później prawa, lub ”cała” głowa. Wydaje mi się, że może przez to, iż w pracy co chwilę muszę się schylać, żeby podnosić z palet różne rzeczy (pracuję na magazynie). Po całym dniu głowa boli mnie nie do wytrzymania, nie pomaga paracetamol, boli tak ze ciężko mi się ruszać. Gdy miałam wolny weekend odpoczęłam, głowa przestała mnie boleć, ale gdy wróciłam do pracy znowu zaczęła boleć i to już po chwili pracy. Niestety nie mam jak pracować żeby się nie schylać. Ból czasami jest tak silny - aż mam wrażenie, że za chwilę głowa mi wybuchnie. Niestety mieszkam w Holandii, gdzie moja pani doktor na wszystko przepisuje mi paracetamol. A do Polski jadę dopiero za 2 miesiące i wtedy zrobię badania. Bardzo się martwię bo czuję, że coś jest nie tak. Mimo, ze mój tata choruje na migrenę, mnie nigdy wcześniej głowa nie bolała, więc wątpię, że to migrena. Kobieta, 29 lat.

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2406
Pytań zadanych
przez pacjentów
5924
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi