Czy to ciążą pozamaciczna?

Jestem prawdopodobnie w 5 tygodniu ciąży. Ostatnia miesiączkę miałam 24.09, średnia długość cyklu to 33 dni. Wczoraj byłam u ginekologa na potwierdzenie ciąży ale doktor powiedział ze może jeszcze nic nie zobaczyć w USG przezpochwowym. Podczas USG rzeczywiście nic nie było widać, jedynie torbiel na jajniku chyba lewym. Doktor pytał czy odczuwam jakieś bóle podczas badania, raz delikatnie mnie zakuło w podbrzuszu po lewej stronie. Podczas badania doktor mówił, że nie widać pęcherzyka i możliwe ze to jest ciąża pozamaciczna, bardzo mnie to przeraziło. Kolejną wizytę mam dopiero 16.11, wczoraj zrobiłam badanie beta hcg i wynosi ono 1332,3 mlU. Czy mam się czym martwić? Czy możliwe ze przy takiej becie jeszcze nie widać pęcherzyka? Bardzo proszę o pomoc.
Dzień dobry,
Wiele będzie zależało od regularności Pani miesiączek. Poza tym pojedyncze oznaczenie beta-hcg nie daje jeszcze wystarczających informacji. Niezbędna będzie w Pani przypadku kolejna wizyta ginekologiczna, a w przypadku wystąpienia krwawienia lub silnego bólu pilna wizyta w szpitalu.
Przy takiej becie jest już szansa zobaczenia pęcherzyka.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2797
Pytań zadanych
przez pacjentów
7004
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

80
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi