2023-12-13

Czy to bardzo źle, że ta kreatynina tak rośnie?

Mój tata lat 70, ma problemy urologiczne. Zdiagnozowano u niego zaleganie moczu. Miesiąc temu miał wykonywane badanie urodynamiczne. Idąc na to badanie, był w dobrym stanie (wychodził na zakupy, miał więcej energii.) po powrocie z tego badania wrócił bardzo osłabiony, tydzień po tym badaniu miał mieć zabieg wszczepienia endoprotezy biodra, zabieg odwołano, gdyż wyszło, że tata ma kreatyninę 2,5. Tydzień przed badaniem urodynamicznym miał badania krwi w ramach kwalifikacji do zabiegu i go zakwalifikowano. Wczoraj w przychodni kreatynina wyszła już 2,6 - czyli rośnie. Wizyta u urologa na NFZ dopiero 2 stycznia (tata ma mieć podobno skierowanie na endoskopię) Byliśmy prywatnie, bo zależy nam na czasie, ale urolog stwierdził, że nie wykonuje się tego poza szpitalem, ale tata czuje się coraz gorzej, nie jest w stanie wyjść z domu, chodzi do łazienki co chwilę, w nocy po 8 razy. Jest wyczerpany. Czy możemy coś zrobić, czuję się bezradna w tym systemie... Czy od kreatyniny można się tak bardzo słabo czuć?

Należy rozważyć hospitalizację na oddziale urologicznym.
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Endometrioza w Dąbrowie Górniczej Endometrioza w Gliwicach Endometrioza w Warszawie Endometrioza w Bielsku-Białej Endometrioza w Krakowie Endometrioza w Katowicach Endometrioza w Częstochowie Urolog w Dąbrowie Górniczej

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
5929
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
15586
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+137
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie e-Recepta Znajdź lek L4 L4