2022-05-07

Czy test owulacyjny wyjdzie pozytywny w dzień owulacji?

Wszędzie są odpowiedzi, że 2 dni przed wyjdzie pozytywny, a mi chodzi dokładnie o dzień w którym jest owulacja.

W zależności od stosowanego testu wynik pozytywny pojawia się na około 24-48 godzin przed owulacją. Test wykrywa pik hormonalny, który jest odpowiedzialny za wystąpienie owulacji, a nie samą, dokonaną owulację. Może to mieć istotne znaczenie w przypadku pewnych problemów z płodnością.
Proszę umówić konsultację ginekologiczną celem oceny cyklu.
tak powinien wyjść pozytywny, ale zalezy tez od długości trwania cyklu
Jeśli Pani intencją jest dokładne określenie terminu owulacji - proszę umówić stacjonarną wizytę ginekologiczną celem oceny cyklu.
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Ginekolog w Warszawie Ginekolog w Dąbrowie Górniczej Ginekolog w Katowicach Ginekolog w Krakowie Ginekolog w Gliwicach Ginekolog w Częstochowie Ginekolog w Łodzi Ginekolog w Gdańsku

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
5979
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
15664
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+140
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie e-Recepta Znajdź lek L4 L4