Czy test ciążowy jest wiarygodny po 19 dniach od stosunku?

Czy test ciążowy jest wiarygodny po 19 dniach od stosunku i 3 dniach po spodziewanej miesiączce (negatywny) Czy stres może mieć wpływ na opóźnienie miesiączki?

Test ciążowy w tym odstępie czasu powinien być wiarygodny. Dokładniejszą metodą jest badanie stężenia beta-hcg we krwi. Stres może mieć wpływ na opóźnienie miesiączki. Jeśli w najbliższych dniach krwawienie nie pojawi się pomimo negatywnego testu ciążowego wskazana może być konsultacja ginekologiczna z usg.
test ciążowy jest wiarygodny, ale najlepiej wykonac badanie z krwi Bhcg
tak, test ciążowy jest wiarygodny, stres może powodować opóźnienie miesiączki
Test ciążowy jest wiarygodny. Stres może wpływać na opóźnienie miesiączki. Zalecana wizyta ginekologiczna celem wykonania usg.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2809
Pytań zadanych
przez pacjentów
7017
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

80
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi