Czy test ciążowy jest wiarygodny po 19 dniach od stosunku?

Czy test ciążowy jest wiarygodny po 19 dniach od stosunku i 3 dniach po spodziewanej miesiączce (negatywny) Czy stres może mieć wpływ na opóźnienie miesiączki?

Test ciążowy w tym odstępie czasu powinien być wiarygodny. Dokładniejszą metodą jest badanie stężenia beta-hcg we krwi. Stres może mieć wpływ na opóźnienie miesiączki. Jeśli w najbliższych dniach krwawienie nie pojawi się pomimo negatywnego testu ciążowego wskazana może być konsultacja ginekologiczna z usg.
test ciążowy jest wiarygodny, ale najlepiej wykonac badanie z krwi Bhcg
tak, test ciążowy jest wiarygodny, stres może powodować opóźnienie miesiączki
Test ciążowy jest wiarygodny. Stres może wpływać na opóźnienie miesiączki. Zalecana wizyta ginekologiczna celem wykonania usg.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
1250
Pytań zadanych
przez pacjentów
4278
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

61
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi