Czy teleporada może się odbyć poprzez czat?

Chciałam skorzystać z porady ponieważ przez nadmierne wysilanie głosu prawie go utraciłam i mam problem żeby odbyć standardową teleporadę. Czy jest możliwość żeby rozmowa chociaż w części odbyła się przez czat?
Tak
Istnieje duża dowolność co do kanałów prowadzenia teleporad - czat, wideo, telefon. Każdy lekarz decyduje o tym indywidualnie. Ja prowadzę teleporady wyłącznie za pośrednictwem telefonu.
Jak najbardziej. Teleporada poprzez chat jest dopuszczalną formą kontaktu z pacjentem.
tak
Tak jest taka możliwość. Jednak forma teleporady już jest znacznie ograniczona w porównaniu do pełnej konsultacji lekarskiej. U mnie na czacie można przedłużyć leki, ale nie podjąłbym się diagnozowania pacjenta, również nie wystawiłbym zwolnienia.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
1872
Pytań zadanych
przez pacjentów
5168
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

68
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi