Czy teleporada może się odbyć poprzez czat?

Chciałam skorzystać z porady ponieważ przez nadmierne wysilanie głosu prawie go utraciłam i mam problem żeby odbyć standardową teleporadę. Czy jest możliwość żeby rozmowa chociaż w części odbyła się przez czat?
Tak
Istnieje duża dowolność co do kanałów prowadzenia teleporad - czat, wideo, telefon. Każdy lekarz decyduje o tym indywidualnie. Ja prowadzę teleporady wyłącznie za pośrednictwem telefonu.
Jak najbardziej. Teleporada poprzez chat jest dopuszczalną formą kontaktu z pacjentem.
tak
Tak jest taka możliwość. Jednak forma teleporady już jest znacznie ograniczona w porównaniu do pełnej konsultacji lekarskiej. U mnie na czacie można przedłużyć leki, ale nie podjąłbym się diagnozowania pacjenta, również nie wystawiłbym zwolnienia.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2786
Pytań zadanych
przez pacjentów
6961
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

79
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi