Czy tampon mógł wypaść w trakcie opróżniania się?

Mam taki problem, otóż wczoraj aplikowałam tampon i później chcąc go wyjąć, nie było go. W międzyczasie opróżniałam się. Sprawdzałam palcami, czy gdzieś się nie przesunął, ale nie czuję kompletnie nic. Czy jest możliwe, że on jest w pochwie, a ja go nie czuje palcami? Lub czy jest możliwe, że wypadł przy opróżnianiu?

Jest mało prawdopodobne, aby tampon znajdował się nadal w pochwie, a mimo to nie byłaby go w stanie Pani znaleźć. W razie wątpliwości proszę umówić wizytę ginekologiczną i podczas badania rozwiać ewentualne wątpliwości.
Należy zbadać sie ginekologicznie
Jest możliwe, że jest nadal w pochwie.
Zalecana stacjonarna konsultacja ginekologiczna.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2403
Pytań zadanych
przez pacjentów
5858
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi