Czy tampon mógł wypaść w trakcie opróżniania się?

Mam taki problem, otóż wczoraj aplikowałam tampon i później chcąc go wyjąć, nie było go. W międzyczasie opróżniałam się. Sprawdzałam palcami, czy gdzieś się nie przesunął, ale nie czuję kompletnie nic. Czy jest możliwe, że on jest w pochwie, a ja go nie czuje palcami? Lub czy jest możliwe, że wypadł przy opróżnianiu?

Jest mało prawdopodobne, aby tampon znajdował się nadal w pochwie, a mimo to nie byłaby go w stanie Pani znaleźć. W razie wątpliwości proszę umówić wizytę ginekologiczną i podczas badania rozwiać ewentualne wątpliwości.
Należy zbadać sie ginekologicznie
Jest możliwe, że jest nadal w pochwie.
Zalecana stacjonarna konsultacja ginekologiczna.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3555
Pytań zadanych
przez pacjentów
8512
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

99
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi