Czy siniak za kolanem mógł powstać przez przyjęcie szczepionki Pfizer?

Przechorowaliśmy COVID-19 w połowie kwietnia, wczoraj wieczorem przyjęliśmy pierwszą dawkę szczepionki Pfizer. Dziś czujemy się lekko przeziębieni. Rano moja żona odkryła bardzo duży krwiak/siniak/wylew na nodze, z tyłu za kolanem. Żona (47 lat) do tej pory nie miała żadnych większych i przewlekłych problemów zdrowotnych. Wszystkie badania krwi wykonane miesiąc po zakończeniu choroby, były prawidłowe. Czy taki rozległy krwiak może mieć związek ze szczepieniem i powinien nas zaniepokoić?

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
1822
Pytań zadanych
przez pacjentów
5082
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

67
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi