2022-08-30

Czy przy mięśniakach macicy jest konieczność usunięcia macicy?

Dzień dobry. Mam miesniaki w dnie macicy 36 i 38mm. Czy jest konieczność usunięcia macicy? Endometrium nierowne 16mmm A trzon macicy75mm. Jajniki sa zdrowe

Odpowiedź na Pani pytanie wymaga indywidualnej konsultacji opartej na szczegółowym wywiadzie i dokładnym badaniu ultrasonograficznym. Bez wcześniejszej konsultacji specjalistycznej odpowiedź jest niemożliwa.
Dzień dobry, należy zgłosić się do lekarza ginekologa z wynikiem badania USG stacjonarnie celem ustalenia dalszego postępowania.
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Mięśniaki macicy w Dąbrowie Górniczej Mięśniaki macicy w Gliwicach Mięśniaki macicy w Warszawie Mięśniaki macicy w Bielsku-Białej Mięśniaki macicy w Krakowie Mięśniaki macicy w Katowicach Mięśniaki macicy w Częstochowie Mięśniaki macicy w Poznaniu

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
5954
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
15625
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+138
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie e-Recepta Znajdź lek L4 L4