Czy przerwać stosowanie pigułek antykoncepcyjnych ze względu na bóle piersi i brzucha?

Zmieniłam tabletki antykoncepcyjne ze względu na plamienie podczas ich brania. We wtorek tj.16.02 wzięłam je ostatni raz a w środę tj.17.02 zaczęłam brać nowe. Od tej pory zaczęłam odczuwać ból piersi, ból brzucha, nie mogłam się załatwić, poza tym zobaczyłam u siebie wzrost wagi. Jestem osobą aktywną fizycznie i jem bardzo zdrowo. Czy mogę odstawić te tabletki "z dnia na dzień"? Wizytę u ginekologa nam dopiero w piątek i nie mam pojęcia co mam zrobić żeby sobie nie zaszkodzić.
Można odstawić.
Może Pani odstawić lek, objawy o których Pani pisze sugerują , ze należy odstawić ten rodzaj antykoncepcji
Powinno się odstawić i pilnie zgłosić do lekarza.
czlowieku ici do lekarza a nie do umusta on nie jestt lekarzem
nalezy odstawic antykoncepcje
prosze odstawic antykoncepcyjne leki
Należy odstawić tabletki
Można

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3563
Pytań zadanych
przez pacjentów
8533
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

100
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi