Czy przerwać stosowanie pigułek antykoncepcyjnych ze względu na bóle piersi i brzucha?

Zmieniłam tabletki antykoncepcyjne ze względu na plamienie podczas ich brania. We wtorek tj.16.02 wzięłam je ostatni raz a w środę tj.17.02 zaczęłam brać nowe. Od tej pory zaczęłam odczuwać ból piersi, ból brzucha, nie mogłam się załatwić, poza tym zobaczyłam u siebie wzrost wagi. Jestem osobą aktywną fizycznie i jem bardzo zdrowo. Czy mogę odstawić te tabletki "z dnia na dzień"? Wizytę u ginekologa nam dopiero w piątek i nie mam pojęcia co mam zrobić żeby sobie nie zaszkodzić.
Można odstawić.
Może Pani odstawić lek, objawy o których Pani pisze sugerują , ze należy odstawić ten rodzaj antykoncepcji
Powinno się odstawić i pilnie zgłosić do lekarza.
czlowieku ici do lekarza a nie do umusta on nie jestt lekarzem
nalezy odstawic antykoncepcje
prosze odstawic antykoncepcyjne leki
Należy odstawić tabletki
Można
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2406
Pytań zadanych
przez pacjentów
5924
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi