Czy przeciążanie jednej strony ciała mogło spowodować uczucie niestabilności kręgosłupa?

Moja mama od dwóch lat cierpi na ból neuropatyczny promieniujący do narządów rodnych, odbytu, czasami do pośladka. Jest to ból jednostronny, nasilający się wieczorem. Poza tym twierdzi, że jej kręgosłup się „kołysze”. Neurochirurg wykluczył związek z kręgosłupem. Czy niestabilność może wynikać z powodu więzadeł biodrowych? Mama miała 4 operacje na kolano i przeciążała jedną stronę ciała. Czy mogło to spowodować zaburzenia w obrębie miednicy?

Bardziej szczegółowy wywiad dotyczący dolegliwości Pani mamy mógłby pozwolić na ukierunkowanie diagnostyki, niewykluczone, że powinna być poszerzona poza układ kostno-stawowy. Wskazana wizyta u lekarza, z dotychczasową dokumentacją medyczną.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2797
Pytań zadanych
przez pacjentów
6990
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

79
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi