Czy przebyte zapalenie trzustki jest przeciwskazaniem do narkozy?

Jestem w trakcie planowania operacji w znieczuleniu ogólnym. Zastanawiam się czy przeciwskazaniem do narkozy jest przebyte 3 lata temu zapalenie trzustki. Dodam, że zapalenie nie było następstwem żadnych używek, a zrządzeniem losu. Jestem młodą (26 lat), zdrową kobietą, wyniki badań są dobre.
Wiele zależy od stanu trzustki, nie wiemy nawet czy to było zapalenie ostre czy przewlekłe, więcej informacji udzieli Pani lekarz prowadzący. Przed planowym zabiegiem zawsze występuje lekarska kwalifikacja do zabiegu.
Nie jest.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
1267
Pytań zadanych
przez pacjentów
4302
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

62
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi