Czy problemy z kręgami szyjnymi mogą powodować bóle głowy?

Stwierdzono u mnie spłycenie lordozy kręgów szyjnych i śladowe zmiany zwyrodnieniowe w ukladzie kostnym. Od kilku dni mam silny, pulsujący ból po prawej stronie – w okolicy skroni lub oka oraz z tyłu głowy. 

Ból pulsujący jest pochodzenia naczyniowego, ból rwący , z układu nerwowego. Zmiany w kręgosłupie są nieznaczne i nie wywołują takich dolegliwości.
Opisywane zmiany kręgosłupa szyjnego nie odpowiadają za ten charakter bólu głowy. Wskazana konsultacja lekarska w przypadku utrzymywania się dolegliwości.
Zalecana konsultacja neurologiczna.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2403
Pytań zadanych
przez pacjentów
5858
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi