Czy po usuwaniu brodawek łojotokowych na skórze głowy traci się włosy?

Mój problem dotyczy owłosionej skóry głowy. Najpierw po jednej stronie w okolicach skroni pojawiła się brodawka około 0.5 cm, po kilku latach po drugiej stronie nad czołem dwie już większe (około 1cm). Lekarz dermatolog stwierdził, że są to brodawki łojotokowe i możemy je wymrozić lub odparować laserem. Moje pytanie dotyczy tego czy po takim zabiegu w miejscu usuwania brodawki stracę włosy? Czy zawsze pojawienie się takich brodawek oznacza poważną chorobę?

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2406
Pytań zadanych
przez pacjentów
5901
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi