Czy po usunięciu polipa szyjki macicy ból długo się utrzymuje?

Miałam zabieg 25 stycznia- usunięcie polipa szyjki macicy w znieczuleniu ogólnym. Jednodniowa hostpitalizacja, dostałam L4 na 4 dni (pracuję na hali magazynowej, dźwigam kartony). Codziennie towarzyszy mi ból podbrzusza, krwawienie minęło, ale ból pozostał. Czy ten ból będzie się długo utrzymywał? Nie wiem czy to normalne, bo nikt ze mną nawet nie porozmawiał, tylko wręczono mi wypis.

Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Chirurg w Dąbrowie Górniczej Chirurg w Katowicach Ginekolog w Warszawie Chirurg w Bielsku-Białej Chirurg w Warszawie Chirurg w Gliwicach Ginekolog w Krakowie Chirurg w Częstochowie

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
3893
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
9998
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+105
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi