Czy po usunięciu ciała obcego spod powieki mogę odczuwać nadal kłucie?

Kilka dni temu lekarz okulista spod lewej górnej powieki usunął mi ciało obce. Dostałem antybiotyk, ale nadal odczuwam takie jakby kłucie w tym samym miejscu. Może już jest troszkę mniejsze niż w dniu, kiedy ciało obce zostało usunięte, ale jednak jest. Czy może być to spowodowane wyciągnięciem ciała obcego i czy to normalne, że jeśli zostało ono usunięte, to nadal coś mnie tam kłuje?

Brak odpowiedzi

Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Okulista w Bielsku-Białej Okulista w Dąbrowie Górniczej Okulista w Katowicach Okulista w Krakowie Okulista w Poznaniu Okulista w Warszawie Okulista w Łodzi Okulista w Lublinie

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
3832
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
9276
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+103
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi