Czy po kilku latach od złamania można jeszcze coś zrobić z bolesnością złamanej kości?

Około 6 lat temu przewróciłam się i mając jedną rękę wolną w chwili upadku, żeby go zamortyzować złamałam palec (dokładnie kciuk u prawej dłoni). To było złamanie z przemieszczeniem. Założyli mi gips na SOR, następnie skierowali do oropedy, który powiedział, że gips jest dobrze założony, nic nie oglądał i kazał zjawić się po jakimś czasie na zdjęcie gipsu. W dzień zdejmowania mówiłam, że palec bardzo mnie boli. ale lekarza to nie wzruszyło i ściągnął go, potem bardzo długi czas nie mogłam nic podnosić, bo miałam uczucie odrywania palca i bardzo mocny ból. Teraz po tylu latach dalej mnie boli to miejsce przy prostych czynnościach nawet jak trzymam telefon, butelkę z wodą, podczas gotowania czy pisania. Dodatkowo mam taką jakby zgrubiałą kość na dole kciuka przy nadgarstku i widać gołym okiem, że palec jest źle zrośnięty, bo jest inny. Ból jest taki, że boli mnie kciuk, czuję napięcie, zesztywnienie i promieniuje mi do ręki. I pytanie czy da się coś zrobić jeszcze w tej kwestii po takim czasie?

Zapraszam na wizytę osobistą - najlepiej z dokumentacją medyczną - zbierzemy dokładny wywiad i ustalimy dalsze postępowanie, specjalista medycyny rodzinnej lekarz Woźniak Jakub
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Ortopeda we Wrocławiu Ortopeda w Dąbrowie Górniczej Ortopeda w Katowicach Ortopeda w Gliwicach Internista w Dąbrowie Górniczej Internista w Katowicach Internista w Bielsku-Białej Ortopeda w Bielsku-Białej

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
4539
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
12265
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+114
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta e‑Recepta L4 L4 Psycholog Psycholog Zdrowie A-Z Zdrowie A-Z