2022-09-12

Czy okres może trwać 10 dni po rozpoczęciu antykoncepcji?

Rozpoczęłam pierwsze opakowanie tabletek antykoncepcyjnych pierwszego dnia miesiączki, która była dość skąpa i trwa już 10 dzień. Nie są to duże ilości krwi jednak martwi mnie jej długość. Czy to normalnie?

Wskazana konsutlacja z lekarzem ginekologiem prowadzącym.
W pierwszych dniach i tygodniach stosowania nowej metody antykoncepcji krwawienia mogą być inne niż wcześniej. Jeśli są jednak obfite i przedłużają się to wskazana będzie konsultacja z ginekologiem, który zalecił leczenie.
tak może tak być, ale zalecam wykonanie usg ginekologicznego
wskazana konsultacja z ginekologiem zlecającym antykoncepcję.
Proponuje zgłosić się na badania ginekologiczne stacjonarnie.
Wskazana konsultacja z lekarzem, który przepisał preparat.
Wskazana konsultacja z ginekologiem prowadzącym.
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Ginekolog w Warszawie Ginekolog w Dąbrowie Górniczej Ginekolog w Katowicach Ginekolog w Krakowie Ginekolog w Częstochowie Ginekolog w Gliwicach Ginekolog w Łodzi Ginekolog w Rzeszowie

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
5979
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
15664
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+140
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie e-Recepta Znajdź lek L4 L4