Czy można otrzymać skierowanie do poradni neurochirurgicznej od lekarza pierwszego kontaktu?

Chciałabym uzyskać skierowanie od lekarza pierwszego kontaktu do poradni neurochirurgicznej. Czy istnieje taka możliwość? Chodzi o skierowanie na NFZ.

Aby otrzymać skierowanie do Poradni Neurologicznej na NFZ, musi być ono wystawione przez lekarza pierwszego kontaktu również w ramach wizyty na NFZ.
Tego typu skierowanie jest możliwe do wystawienia wyłącznie przez Poradnię posiadającą kontrakt z NFZ.
Musi Pani udać się do lekarza POZ w ramach swojej przychodni POZ. Skierowania z prywatnych gabinetów nie są respektowane w poradniach specjalistycznych takich jak poradnia neurochirurgiczna.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2406
Pytań zadanych
przez pacjentów
5901
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi