Czy możliwe, że szew rozpuszczalny nie rozpuścił się w ciągu 7 miesięcy?

7 miesięcy temu miałam wykonywane cesarskie cięcie (nagle, ponieważ córka nie chciała się ustawić) i miałam założony szew nierozpuszczalny. Został on wyciągnięty w całości. Wydawało mi się, że pod skórą mam szew rozpuszczalny, ale wciąż go wyraźnie widzę, bo jest niebieski oraz wyczuwam pod palcem. Chciałabym się dowiedzieć czy jest możliwe, aby szew się jeszcze nie rozpuścił lub czy jest szansa, żeby dali pod skórę niebieski szew nierozpuszczalny?

Wątpliwości dotyczące gojenia się rany pooperacyjnej, w Pani przypadku rany po cięciu cesarskim najlepiej jest omówić podczas badania. Do oceny blizny pomocne może być wykonanie badania usg celem rozwiana Pani wątpliwości.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2797
Pytań zadanych
przez pacjentów
6990
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

79
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi