Czy moja dziewczyna może być w ciąży?

Trzy dni po skończonej miesiączce przyjechała do mnie dziewczyna. Ocieraliśmy się swoimi narzadami płciowymi bez ubrań. Bez penetracji. Bez wytrysku. Okres skończył się 30 pazdziernika, a do bliskości doszło między nami 2 listopada. W zeszłym tygodniu przez parę dni dziewczyna miała zwiększoną ilość wydzieliny z pochwy. Czasem rano zdarzały się lekkie mdłości. Ale w tym tygodniu śluz się unormował i już nie ma go tyle oraz mdłości zniknęły. Dzisiaj natomiast podczas nabrania wody w usta po myciu zębów w celu płukania jamy ustnej pojawił się efekt wymiotny. Dzisiaj wystąpił również narastający ból głowy. Wczoraj miała lekki ból w podbrzuszu, a dzisiaj lekkie kłucie. Nie było plamienia ani innych objawów. Ewentualnie jeszcze lekko ma podwyższoną temperaturę po południu tak 36,9 stopni. Czy tylko sami robimy sobie strach, czy faktycznie była możliwość zaplodnienia? Za tydzień powinien przyjść okres.

Wykonać test ciążowy w przypadku spóźniania się miesiączki
Ryzyko niechcianej ciąży jest niewielkie.
W razie wątpliwości proszę wykonać test ciążowy lub badanie stężenia beta-hcg we krwi z racji na jego wysoką czułość. Ryzyko nieplanowanej ciąży jest niewielkie.
Proszę też omówić z ginekologiem bezpieczne i wygodne metody antykoncepcji skutecznie zabezpieczające przed ciążą.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2500
Pytań zadanych
przez pacjentów
6397
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

77
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi