2023-12-24

Czy mam rację, że mój że tata jest hipochondrykiem?

Mój tata twierdzi, że ma alergię pokarmową. Nie był u lekarza, po prostu twierdzi, że jest mu słabo po zjedzeniu pewnych produktów. Na początku to był tylko gluten i czosnek, obecnie je tylko to, co przygotuje moja mama. Nie je w restauracjach, nawet frytek w McDonald's. Co dziwne, kilka lat temu mama miała operację na jelita, miała robione badania i również nie mogła jeść m.in. czosnku i glutenu, potem po jakimś czasie stwierdziła, że już może, bo została uzdrowiona przez Jezusa. Tata badań nie miał żadnych, po zjedzeniu mandarynki, leżał przez dwa dni i twierdził, że mu było słabo, a po zjedzeniu ananasa nie mógł mówić, bo miał zwiotczałe mięśnie twarzy. Mam taką teorię, że tata jest hipochondrykiem. Przyjmuje dużo leków, często wymyśla sobie, że musi przyjmować leki, zażywa również dużo leków przeciwbólowych, sam sobie stawia diagnozy. 

Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Alergia pokarmowa w Dąbrowie Górniczej Alergia pokarmowa w Gliwicach Alergia pokarmowa w Warszawie Alergia pokarmowa w Bielsku-Białej Alergia pokarmowa w Krakowie Alergia pokarmowa w Katowicach Alergia pokarmowa w Częstochowie Alergia pokarmowa w Opolu

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
6000
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
15723
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+141
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie e-Recepta Znajdź lek L4 L4