Czy mając GBS i stosując globulki dopochwowe mogę współżyć?

Jestem nosicielką GBS i ginekolog zalecił mi branie probiotyk przez 20 dni. Mam również małą nadżerkę, na którą kazał mi brać globulki dopochwowe z kwasem hialuronowym. Czy mając GBS mogę przyjmować globulki i czy mogę po nich współżyć (aplikacja by była po kontakcie seksualnym)?
Tak
Należy stosować się do zaleceń specjalisty.
Proszę stosować się do zaleceń lekarskich.
Tak, globulki z kwasem hialuronowym można przyjmować podczas antybiotykoterapii. Proszę rozważyć zastosowanie probiotyku dopochwowego z kwasem hialuronowym.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
1267
Pytań zadanych
przez pacjentów
4311
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

62
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi