Czy krwiak podtwardówkowy przewlekły może być niewidoczny w badaniach?

Spadłam ze schodów 2 miesiące temu, w 7 dniu wykonana była tomografia, a w 20 dniu rezonans, nie ma żadnych urazów czy krwawień w wynikach. Czy możliwe, że krwiak podtwardówkowy przewlekły mógł zostać niezauważony? Od kilku dni szumi mi w uszach i boli mnie głowa.

Zalecana konsultacja neurologiczna.
Krwiak byłby widoczny w którymś z wykonanych badań obrazowych.Prosze zgłosić się z wynikami badań do neurologa.Podczas upadku mogło też dojść do urazu odcinka szyjnego kregoslupa, który może dawać w/w objawy.
Zalecana konsultacja otolaryngologiczna z wykluczeniem zapalenia ucha środkowego
zalecam wykonanie rezonansu magnetycznego i konsultacje z neurologiem
nie

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3563
Pytań zadanych
przez pacjentów
8533
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

100
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi