Czy krwawienie po porodzie może się pojawiać jeszcze co jakiś czas?

Jestem 6 tygodni po drugim porodzie. Krwawienie zakończyło się po 2 tygodniach, ale od wczoraj przy wizycie w toalecie zauważyłam znowu krwawienie, nie jest mocne i pojawia się tylko przy załatwianiu się. Poród odbył się siłami natury, nie karmię piersią już od kilku tygodni, bo zanikł pokarm. Czy jest się czym przejmować? Czy to normalne? Nie mam innych objawów. Mam umówioną wizytę kontrolną, ale zaczyna mnie to martwić.

Najlepiej udać się na wizytę popołogową celem badania. Ślady krwi widoczne przy załatwianiu nie muszą świadczyć o krwawieniu z dróg rodnych, ale żeby to potwierdzić lub wykluczyć konieczne jest wykonanie badania. pozdrawiam
Proszę omówić to podczas kontrolnej wizyty po sześciu tygodniach od porodu. Lekarz po badaniu ginekologicznym i ultrasonograficznym będzie mógł stwierdzić, czy opisywane przez Panią dolegliwości mogą wymagać dalszej diagnostyki czy leczenia.
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Ciąża w Bielsku-Białej Ciąża w Krakowie Ciąża w Katowicach Ciąża w Dąbrowie Górniczej Ciąża w Warszawie Ciąża w Gliwicach Ginekolog w Warszawie Ciąża w Gdańsku

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
3911
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
10049
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+105
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi