Czy jest możliwe zajście w ciążę jeśli prezerwatywa jest zakładana dopiero po rozpoczęciu stosunku?

Czy jest możliwość, żebym zaszła w ciążę, gdy podczas stosunku przez parę minut nie zabezpieczamy się, a potem partner zakłada prezerwatywę? Dodam jeszcze, że zwykle mam regularny okres, jednak w poprzednim miesiącu spóźnił się 3 dni, a w tym jeszcze się spóźnia.

Tak, istnieje ryzyko ciąży i w tym przypadku jest ono wcale nie małe. Stosunek przerywany, czy zakładanie prezerwatywy już po penetracji nie są skutecznymi metodami antykoncepcji, gdyż ich skuteczność jest niewielka. Proszę przedyskutować z ginekologiem bezpieczne i wygodne metody antykoncepcji.
tak zawsze istnieje ryzyko i jest dosyć duże.
tak jest to możliwe
Tak.
Ryzyko jest pośrednie, należy liczyć się iż dojdzie do zapłodnienia.
Jest dosyć wysokie ryzyko

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3563
Pytań zadanych
przez pacjentów
8531
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

99
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi