Czy infekcja grzybicza partnera może spowodować zapalenie u kobiety?

Czy mogę mieć zapalenie narządów miednicy mniejszej, jeśli antybiotyki od lekarza ginekologa nie pomogły, a wyniki crp wyszły dobrze? Gorączki nie mam, jedynie pobolewa mnie brzuch i jajniki od czasu stosunku w trakcie miesiączki (ostatni dzień). Jak się okazało, mój partner w tamtym momencie miał infekcję grzybiczą.

Wskazana kontrola u lekarza ginekologa celem zebrania dokładnego wywiadu oraz badania ginekologicznego.
Zalecana kontrolna wizyta stacjonarna u ginekologa-wskazane badanie kontrolne i wykonanie badań uzupełniających.
Na podstawie powyższego zapytania nie można jednoznacznie określić czy takie ryzyko istnieje. Proponuję by zgłosiła się Pani do lekarza celem szczegółowego badania ginekologicznego i ultrasonograficznego.
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Nefrolog w Bielsku-Białej Nefrolog w Dąbrowie Górniczej Nefrolog w Katowicach Nefrolog w Gliwicach Nefrolog w Krakowie Nefrolog w Poznaniu Nefrolog w Warszawie Nefrolog w Opolu

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
5028
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
13861
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+120
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta e‑Recepta L4 L4 Tabletka po Zdrowie A-Z Zdrowie A-Z