Czy ból ręki po szczepieniu to objaw zakrzepicy?

21 marca byłam zaszczepiona AstraZeneka, oprocz kilku godzinnego bólu głowy i lekkiego jednodniowego osłabienia nic mi nie było. Wczoraj rano zaczęła boleć mnie ręka w która byłam zaszczepiona. Nie jest zmieniona i nie boli cały czas. Nie jest ani twarda, ani ciepła, ani zimna, w dotyku taka jak ręka prawa. Mam 65 lat. Czy to moze byc objaw zakrzepicy?

Ból w miejscu wkłucia jest normalną reakcją na szczepienie.
Nie, to nie jest objaw zakrzepicy.
Nie, to normalne ze ręka po szczepieniu boli.
Ból ręki nie jest objawem zakrzepicy, takie dolegliwości często występują po szczepieniu
nie jest to objawem zakrzepicy
To prawdopodobnie normalna reakcja.
To normalna reakcja po szczepieniu, to nie jest objaw zakrzepicy.
Najprawdopodobniej jest to odczyn poszczepienny.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2806
Pytań zadanych
przez pacjentów
7012
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

80
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi