Częstomocz po zakończeniu antybiotykoterapii na infekcję dróg moczowych.

Tydzień temu skończyłam antybiotyk na infekcję dróg moczowych. Lek był podany z powodu CRP 64 oraz bólu w lewym boku i dole brzucha, mimo że badanie moczu nie wykazało żadnych zmian. Ból po antybiotyku szybko ustąpił. Jednak w tym tygodniu pojawiły się problemy z częstym oddawaniem moczu i uczuciem ciągłego parcia na pęcherz. We wtorek powtórzyłam badania: CRP, kreatynina i mocz - wyszły ok. Usg brzucha- 3 kamienie i 1 torbiel w lewej nerce. Kamicę mam stwierdzoną wiele lat temu. Skąd teraz po przeleczeniu antybiotykiem te problemy z częstomoczem i jak sobie pomóc?

Objawy mogą wynikać po prostu z kamicy moczowej. Wskazana konsultacja urologiczna, ocena wskazań do zabiegowego usunięcia kamieni
Zalecam konsultacje urologiczną z USG.
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Urolog w Dąbrowie Górniczej Urolog w Katowicach Urolog w Bielsku-Białej Urolog w Warszawie Urolog w Krakowie Urolog w Gliwicach Urolog w Częstochowie Urolog w Gdańsku

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
3893
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
10000
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+105
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi