Czarne kreski na płytce paznokciowej - co mogą oznaczać?

Ostatnio zauważyłam małe, cienkie, czarne kreski na paznokciu u dłoni. Na początku myślałam, że to stary ślad po przypadkowym zetknięciem z długopisem lub pozostałość po lakierze do paznokci i użyłam zmywacza do paznokci i nic nie schodzi. Czytałam że to może być oznaka jakiejś choroby lub uszkodzenie mechaniczne, ale w końcu nie należy wierzyć we wszystko co jest w internecie. Co to może być? Te kreski znikną same?

Brak odpowiedzi

Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Choroby skóry w Warszawie Dermatolog w Warszawie Choroby skóry w Bielsku-Białej Choroby skóry w Dąbrowie Górniczej Dermatolog w Dąbrowie Górniczej Choroby skóry w Krakowie Choroby skóry w Katowicach Dermatolog w Katowicach

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
4533
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
12264
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+114
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta e‑Recepta L4 L4 Psycholog Psycholog Zdrowie A-Z Zdrowie A-Z