Co zrobić jeśli od 70 dni brak miesiączki?

Mam 23 lata i od 70 dni nie miałam okresu, testy wykazują brak ciąży, również ją wykluczam przez brak współżycia od 2 miesięcy. Moje miesiączki są nieregulare, ale nigdy cykl nie trwał dłużej niż 60 dni. Ginekolodzy powiedzieli że taki mój urok, więc zdecydowałam się na tabletki antykoncepcyjne, ale nie mogę zacząć ich brać dopóki nie pojawi się okres. Od półtorej tygodnia rano mam nudności, mimo że ciążę wykluczam, przed takie opóźnienia dochodzi do mnie też stres, bo nie wiem czym to jest spowodowane. Do jakiego specjalisty powinnam się z tym udać? Jakie badania wykonać? 

Proszę skonsultować się z ginekologiem, który przeprowadzi u Pani szczegółową diagnostykę hormonalną w kierunku zaburzeń miesiączkowania. Zastosowanie antykoncepcji hormonalnej nie rozwiąże problemu, jedynie sprawi, że będzie miała Pani regularne krwawienia.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2406
Pytań zadanych
przez pacjentów
5924
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi