2023-12-09

Co to może być wewnątrz mojego brzucha?

Od kilku miesięcy odczuwam coś dziwnego wewnątrz brzucha po prawej stronie pępka, jakieś 5 cm na prawo i 2 cm do góry. Początkowo miejsce trochę się zmieniało, ale teraz jest praktycznie stałe. Uczucie to jakby tam coś było, jakieś ciało obce czy coś. Teraz odczuwam to bardzo często, chociaż z początku sporadycznie. Badanie przez gastrologa - uciskanie, opukiwanie itd. było bezowocne. Nic mnie nie boli przy ucisku, a ze schorzeń, które mam, przychodzi mi do głowy tylko przepuklina pachwinowa. Stolec w porządku, waga stała, brak innych objawów, brak historii raka w rodzinie, nie biorę żadnych lekarstw, nie palę, piję mało alkoholu. Trochę mi to teraz przeszkadza w spaniu. Mężczyzna, lat 42. 

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
5929
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
15586
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+137
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie e-Recepta Znajdź lek L4 L4