Co można zrobić z wystającą kością ogonową bez interwencji chirurgicznej?

Mam wstydliwą przypadłość, dokładniej mam wystającą kość ogonową i nad nią głębokie wgłębienie w skórze. Mam to od urodzenia. Nie posiadam żadnych problemów zdrowotnych. Ten problem bardzo negatywnie wpływa na moją samoocenę. Czy mogłabym coś z tym zrobić bez interwencji chirurga? Bardzo wstydzę się powiedzieć/pokazać komuś bliskiemu, a co dopiero lekarzowi. Proszę o radę i szczegóły co mogłabym zrobić w tym kierunku.
Bez interwencji chirurgicznej chyba nic.Prosze wykonać RTG kregoslupa lędźwiowego , bo tego typu zmianom może towarzyszyć wada kregoslupa.
konieczna interwencja chirurgiczna
Należy zgłosić się do lekarza
Proszę zgłosić się do swojego lekarza rodzinnego.
Zalecana wizyta stacjonarna u chirurga.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
1267
Pytań zadanych
przez pacjentów
4311
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

62
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi