Co można zrobić z wystającą kością ogonową bez interwencji chirurgicznej?

Mam wstydliwą przypadłość, dokładniej mam wystającą kość ogonową i nad nią głębokie wgłębienie w skórze. Mam to od urodzenia. Nie posiadam żadnych problemów zdrowotnych. Ten problem bardzo negatywnie wpływa na moją samoocenę. Czy mogłabym coś z tym zrobić bez interwencji chirurga? Bardzo wstydzę się powiedzieć/pokazać komuś bliskiemu, a co dopiero lekarzowi. Proszę o radę i szczegóły co mogłabym zrobić w tym kierunku.
Bez interwencji chirurgicznej chyba nic.Prosze wykonać RTG kregoslupa lędźwiowego , bo tego typu zmianom może towarzyszyć wada kregoslupa.
konieczna interwencja chirurgiczna
Należy zgłosić się do lekarza
Proszę zgłosić się do swojego lekarza rodzinnego.
Zalecana wizyta stacjonarna u chirurga.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2807
Pytań zadanych
przez pacjentów
7016
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

80
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi