Co może powodować objawy wskazujące zapalenie pochwy?

Od paru miesięcy mam objawy zapalenia pochwy i sromu (świąd, podrażnienie, ból, dyskomfort), ból podczas oddawania moczu, uczucie parcia na pęcherz i jakby nie mogę do końca opróżnić pęcherza. Wszystkie wymazy i badania wychodzą negatywne. Ostatnio do kompletu doszły upławy o pomarańczowo-żółtym kolorze i ból podbrzusza. Żaden lekarz dotychczas nie był w stanie postawić diagnozy i pomóc. Jak mam dowiedzieć się co mi jest, skoro wymazy nic nie wykazują? Miałam badania na chlamydie, rzęsistka, kiłę, rzeżączkę, posiew na czystość pochwy, myco i ureaplasma, posiew moczu. Wszystko jest czyste.

należy wykonać wymaz z pochwy, upławy i pieczenie mogą byc objawem
upławy i świąd i rybi zapach wskazują zapalenie pochwy
Nie zawsze badanie mikrobiologiczne jest wiarygodne, w razie wątpliwości, w szczególności przy utrzymujących się objawach rozważyć należy jego powtórne wykonanie. Ewentualnie można dobrać leczenie na podstawie objawów.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3563
Pytań zadanych
przez pacjentów
8533
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

100
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi