Co może powodować objawy wskazujące zapalenie pochwy?

Od paru miesięcy mam objawy zapalenia pochwy i sromu (świąd, podrażnienie, ból, dyskomfort), ból podczas oddawania moczu, uczucie parcia na pęcherz i jakby nie mogę do końca opróżnić pęcherza. Wszystkie wymazy i badania wychodzą negatywne. Ostatnio do kompletu doszły upławy o pomarańczowo-żółtym kolorze i ból podbrzusza. Żaden lekarz dotychczas nie był w stanie postawić diagnozy i pomóc. Jak mam dowiedzieć się co mi jest, skoro wymazy nic nie wykazują? Miałam badania na chlamydie, rzęsistka, kiłę, rzeżączkę, posiew na czystość pochwy, myco i ureaplasma, posiew moczu. Wszystko jest czyste.

należy wykonać wymaz z pochwy, upławy i pieczenie mogą byc objawem
upławy i świąd i rybi zapach wskazują zapalenie pochwy
Nie zawsze badanie mikrobiologiczne jest wiarygodne, w razie wątpliwości, w szczególności przy utrzymujących się objawach rozważyć należy jego powtórne wykonanie. Ewentualnie można dobrać leczenie na podstawie objawów.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2406
Pytań zadanych
przez pacjentów
5924
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi