Co może powodować nadmierne pocenie się tylko na jednej połowie ciała?

Bardzo intensywnie się pocę - od głowy do pasa jestem mokry, a pot jest bez zapachu. Nie ma znaczenia jaka to pora roku, ale mogę dodać, że nie jest to ciągłe ponieważ zdarzają się dni, w których to nie występuje. Zauważyłem, że dzieje się to gdy wejdę do pomieszczenia i z pomieszczenia ponownie na zewnątrz. Zawsze zaczynam robić się mokry od głowy do pasa i jest to na tyle intensywne, że muszę zmieniać odzież (również pojawia się to przy małym wysiłku).

zaburzenia pracy tarczycy, prosze zgłosić się do endokrynologa
Wskazana wizyta stacjonarna u lekarza rodzinnego, który po zbadaniu ukierunkuje diagnostykę m.in.laboratoryjną/
należy poszerzyć diagnostykę o badania hormonalne i wizyte u endokrynologa
Proszę niezwłocznie zgłosić sie do Endokrynologa.
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Dermatolog w Warszawie Dermatolog w Katowicach Dermatolog w Dąbrowie Górniczej Dermatolog w Bielsku-Białej Internista w Katowicach Internista w Dąbrowie Górniczej Dermatolog w Krakowie Internista w Bielsku-Białej

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
4055
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
10813
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+108
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi