Co może powodować ciągłe nudności?

Od paru tygodni mam problem z nudnościami. Jak jest mi chociaż odrobinę za ciepło robi mi się niedobrze. Tak samo się dzieje, jak wypiję albo zjem coś ciepłego, najem się do pełna. Jest to niesamowicie uciążliwe. Robi mi się niedobrze w czasie prysznica, gotowania czy wejścia do sklepu z zewnątrz. Nie wiem czy to powiązane, ale większość czasu mam wzdęty brzuch wrażliwy na dotyk. Nie mogę nosić własnych ciuchów, bo wszystko co ma gumkę w tali i jest dopasowane sprawia, że czuję się źle.

Proszę zgłosić się na wizytę stacjonarną do lekarza rodzinnego/internisty; niezbędne jest badanie przedmiotowe, a w oparciu o nie i szczegółowy wywiad medyczny zlecone zostaną właściwe badania.
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Internista w Dąbrowie Górniczej Neurolog w Warszawie Internista w Katowicach Internista w Bielsku-Białej Neurolog w Dąbrowie Górniczej Internista w Krakowie Neurolog w Bielsku-Białej Neurolog w Katowicach

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
3893
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
9998
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+105
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi