2024-01-15

Co może pomóc na mój problem ze skórą głowy?

Mam pewien problem, który mnie bardzo zastanawia i martwi. Od 2 lat zawsze po fryzjerze jak fryzjer strzyże mi maszynka głowę, boki krótko to później na drugi dzień jak zaczynają mi odrastać włosy - zaczyna się pieczenie i powstaje dziwny ból cebulek włosów, najchętniej bym wydrapał głowę. Żadnych plam krost i innych nie widać. Badania rezonans plus morfologia wszystko dobrze. Wizyta u lekarza dermatologa przepisane różne maści plus szampony nic kompletnie nie pomaga.

Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Dermatolog w Warszawie Dermatolog w Krakowie Dermatolog w Bielsku-Białej Dermatolog w Dąbrowie Górniczej Dermatolog w Katowicach Dermatolog w Gliwicach Dermatolog w Częstochowie Dermatolog w Poznaniu

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
5995
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
15695
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+141
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie e-Recepta Znajdź lek L4 L4