2022-05-24

Co może być przyczyną przebarwień powiek górnych?

Szukałam w internecie i nie znalazłam czegoś podobnego. To jest takie zażółcenie odchodzące od kącika powieki górnej i przechodzące praktycznie na całą powiekę (jakby cień do oczu). Byłam u endokrynologa, bo mam Hashimoto i guza na tarczycy, ale powiedziano mi, że to nie od tego. Robiłam badania: próby wątrobowe, enzymy trzustki, bilirubinę. Wszystko dobrze wyszło. Byłam u gastrologa, też stwierdził, że to raczej nie od tego. Zaczęło się około 2 lata temu, obecnie mam 42 lata. Czy możecie Państwo coś zasugerować?

Niezbędna jest ocena wizualna, badanie przedmiotowe, w oparciu o te elementy można omawiać dalszą diagnostykę; tym niemniej, jeśli nie było wśród badań wykonanego lipidogramu-to należy go wykonać.
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Dermatolog w Warszawie Internista w Bielsku-Białej Okulista w Krakowie Dermatolog w Dąbrowie Górniczej Dermatolog w Katowicach Okulista w Dąbrowie Górniczej Okulista w Katowicach Dermatolog w Krakowie

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
5979
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
15664
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+140
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie e-Recepta Znajdź lek L4 L4