Co może być przyczyną przebarwień powiek górnych?

Szukałam w internecie i nie znalazłam czegoś podobnego. To jest takie zażółcenie odchodzące od kącika powieki górnej i przechodzące praktycznie na całą powiekę (jakby cień do oczu). Byłam u endokrynologa, bo mam Hashimoto i guza na tarczycy, ale powiedziano mi, że to nie od tego. Robiłam badania: próby wątrobowe, enzymy trzustki, bilirubinę. Wszystko dobrze wyszło. Byłam u gastrologa, też stwierdził, że to raczej nie od tego. Zaczęło się około 2 lata temu, obecnie mam 42 lata. Czy możecie Państwo coś zasugerować?

Niezbędna jest ocena wizualna, badanie przedmiotowe, w oparciu o te elementy można omawiać dalszą diagnostykę; tym niemniej, jeśli nie było wśród badań wykonanego lipidogramu-to należy go wykonać.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3446
Pytań zadanych
przez pacjentów
8299
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

97
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi