Co mogę zrobić, aby odnaleźć przyczynę napadowych zawrotów głowy?

Od kilku miesięcy borykam się z napadowymi zawrotami głowy. Taki napad zaczyna się od zaburzeń wzrokowych, następnie przytykają się uszy, serce przyspiesza i otoczenie kręci się wkoło mnie. W tym momencie staję nieruchomo patrząc w dół i czekam aż taki napad minie. Miałam konsultacje kardiologa, laryngologa, neurologa i nic nie stwierdzili. Co mogę jeszcze zrobić aby znaleźć przyczynę moich dolegliwości. Będę wdzięczna za jakąkolwiek pomoc, ponieważ funkcjonowanie podczas takich ataków nie jest możliwe, a zdarzają się one dość często. 

Zalecana stacjonarna konsultacja lekarska celem przeprowadzenia badania fizykalnego i zlecenia badań dodatkowych.
Pytanie jakie (i czy były) wykonywane badania diagnostyczne w ramach dotychczasowych konsultacji. Warto zgłosić się na konsultację do internisty, w warunkach stacjonarnych, z dotychczasową dokumentacją medyczną. Lekarz po zapoznaniu się z nią, zebraniu pełnego wywiadu lekarskiego, zbadaniu Pani będzie mógł ukierunkować dalszą diagnostykę i leczenie.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3435
Pytań zadanych
przez pacjentów
8282
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

97
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi