Co mogę zrobić, aby odnaleźć przyczynę napadowych zawrotów głowy?

Od kilku miesięcy borykam się z napadowymi zawrotami głowy. Taki napad zaczyna się od zaburzeń wzrokowych, następnie przytykają się uszy, serce przyspiesza i otoczenie kręci się wkoło mnie. W tym momencie staję nieruchomo patrząc w dół i czekam aż taki napad minie. Miałam konsultacje kardiologa, laryngologa, neurologa i nic nie stwierdzili. Co mogę jeszcze zrobić aby znaleźć przyczynę moich dolegliwości. Będę wdzięczna za jakąkolwiek pomoc, ponieważ funkcjonowanie podczas takich ataków nie jest możliwe, a zdarzają się one dość często. 

Zalecana stacjonarna konsultacja lekarska celem przeprowadzenia badania fizykalnego i zlecenia badań dodatkowych.
Pytanie jakie (i czy były) wykonywane badania diagnostyczne w ramach dotychczasowych konsultacji. Warto zgłosić się na konsultację do internisty, w warunkach stacjonarnych, z dotychczasową dokumentacją medyczną. Lekarz po zapoznaniu się z nią, zebraniu pełnego wywiadu lekarskiego, zbadaniu Pani będzie mógł ukierunkować dalszą diagnostykę i leczenie.
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Internista w Katowicach Internista w Dąbrowie Górniczej Neurolog w Warszawie Internista w Bielsku-Białej Neurolog w Bielsku-Białej Neurolog w Katowicach Neurolog w Dąbrowie Górniczej Internista w Krakowie

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
3911
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
10049
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+105
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi