2022-08-28

Co mogą oznaczać białe kulki na języku oraz w części intymnej?

Dzień dobry. Kilka lat temu na tylnej części języka pojawiły mi się jakieś kulki około trzech mm największa, jest ich kilka a jakiś czas temu zaczęły mi się pojawiać na części intymnej jakby białe kulki pod skórą w dolnej części członka po mocniejszym naciśnięciu nawet niektóre wychodzą ze skóry. Chciałbym wiedzieć czy mógłby mi ktoś jakoś w tym pomóc nie radzę sobie z nimi, bo mam kobietę, już z nią nie sypiam od pół roku. Boję się że pójdzie na nią. Co to może być?

Proszę zgłosić się do lekarza, który oceni opisywane zmiany w badania, zleci dodatkową diagnostykę lub leczenie.
Wskazna jest wizyta u lekarza, który będzie mógł ocenić zmiany badając Pana. Proszę zgłosić się do dermatologa wenerologa, a dodatkowo również do lek. rodz.
Zapraszam na konsultacje online - należy poszerzyć wywiad - wytłumaczę dokładnie wytyczne postępowania - specjalista medycyny rodzinnej lekarz Jakub Woźniak
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Choroby skóry w Warszawie Dermatolog w Warszawie Choroby skóry w Bielsku-Białej Dermatolog w Bielsku-Białej Dermatolog w Krakowie Choroby skóry w Dąbrowie Górniczej Dermatolog w Katowicach Dermatolog w Dąbrowie Górniczej

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
5964
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
15636
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+139
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie e-Recepta Znajdź lek L4 L4