Ciąża pozamaciczna, a test ciążowy

Czy ciąża pozamaciczna może nie wyjść w teście ciążowym? Robiłam 8 razy test ciążowy, ciągle wynik ujemny, ale spóźnia mi się okres 34 dni. Mam podwyższoną tarczycę. Moja ginekolog nastraszyła mnie, że to może być ciąża pozamaciczna. Dostałam tabletki na wywołanie okresu, ale gdy nie dostanę okresu mam się zgłosić do niej w piątek, bo to będzie oznaczać ciążę pozamaciczną. Czy to prawda?
Rozstrzygający będzie wynik badania USG. Proszę pilnie wykonać badanie.
nie jest to do kona prawda, aby stwierdzic ciążę pozamaciczna, wynik Bhcg nalezy zrobic i ocenic przydatki.
nalezy wykonac bhcg
Proszę nie inwestować w kolejne testy ciążowe z moczu, tylko wykonać test bHCG z krwi i udać się do ginekologa.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2785
Pytań zadanych
przez pacjentów
6957
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

79
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi