Ciągłe zmęczenie i brak energii, do kogo po pomoc?

Od kilku miesięcy towarzyszy mi ciągłe zmęczenie, brak energii, senność i ogólnie zły nastrój. Z biegiem czasu jest coraz gorzej. Nie wiem czym to może być spowodowane, ponieważ w moim życiu nic się nie zmieniło. Chciałabym wiedzieć czy to są objawy jakiejś choroby i do kogo zwrócić się o pomoc.

proszę zrobić sobie badanie TSH i morfologie krwi.
Po wykluczeniu stanów somatycznych - np. w bad. lab., będzie trzeba udać się do psychiatry.
Proszę w pierwszej kolejności zgłosić te objawy lekarzowi rodzinnemu, który po wykluczeniu przyczyn związanych z chorobami rekomendować może konsultację z psychologiem lub psychiatrą w zależności o nasilenia objawów.
Zalecana konsultacja lekarska celem zebrania dokładnego wywiadu i zlecenia badań dodatkowych.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3563
Pytań zadanych
przez pacjentów
8533
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

100
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi