Ciągłe uczucie głodu - czy to objaw jakiejś choroby?

Od tygodnia zmagam się z ciągłym uczuciem głodu. Pojawia się bezpośrednio po zjedzeniu jakiegokolwiek posiłku. Bywa, że czuję rozpieranie pod żebrami jakby bolała mnie wątroba. Stolec normalny, brak biegunki czy zaparć. Miesiączki regularne, cukier w porządku. Czy to uczucie głodu mogę mylić z objawem innej dolegliwości?
Niezbędna jest dokładna diagnostyka przewodu pokarmowego - proszę zwrócić się do gastroenterologa.
wskazana jest diagnostyka dolegliwości bólowych, w pierwszej kolejności wykonałabym badanie usg jamy brzusznej- badanie moze zlecić lekarz POZ
Trzeba przeprowadzić dokładny wywiad medyczny, proszę się skontaktować ze swoim lekarzem rodzinnym.
Jeżeli to ciągłe uczucie głodu pojawiło się tydzień temu,to świeży problem, być może ma Pani napięcie emocjonalne i "zajada" Pani emocje lub w organizmie występuje niedobór chromu, co powoduje , że pokarm nie dostaje się do komórki i pojawia się głód. Proszę spróbować chrom 200, ograniczyć węglowodany, a może wyciszyć emocje?Być może ciężar leży na wątrobie?
nalezy wykonac badania laboratoryjne

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3563
Pytań zadanych
przez pacjentów
8530
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

99
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi