Ciągłe bóle i zawroty głowy po pobiciu.

Dwa tygodnie temu zostałam bardzo dotkliwie pobita po głowie. Krwawiłam z nosa i ucha. Pomimo upływu czasu bardzo źle się czuję, choć schodzi już opuchlizna i sińce to wciąż mam ból i zawroty głowy, drażni mnie światło słoneczne. W nocy budzę się co godzinę zlana potem, a chwilę później jest mi bardzo zimno. Martwi mnie trochę opuchnięta i pulsująca prawa skroń. Czy taki stan będzie jeszcze długo się utrzymywał? Przyznam szczerze, że nie chciałam, aby mnie ktoś widział w takim stanie, więc jestem cały czas w domu, ale przez ten okres zażyłam około 100 tabletek przeciwbólowych.

Wskazana konsultacja lekarska w najszybszym możliwym terminie.
Konieczna wizyta u lekarza, z uwzględnieniem badania neurologicznego i kons.laryngologicznej-pilnie.
Konieczna wizyta u lekarza, z uwzględnieniem badania neurologicznego
Zalecana pilna wizyta u lekarza.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2797
Pytań zadanych
przez pacjentów
7004
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

80
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi