Ciągła senność, brak koncentracji i chęć na słodkie - czy powodem niski poziom cukru?

Ostatnio robiłam morfologię krwi (tydzień temu). I poziom glukozy we krwi na czczo mam 63 oraz lekarz stwierdził leukocytozę. Czy to może być powodem mojej ciągłej senności, braku koncentracji oraz częstej chęci na słodkie?
Niski poziom glukozy we krwi to stan wywołany różnymi czynnikami. Celem postawienia diagnozy - choćby wstępnej należy skontaktować się z lekarzem, który podczas konsultacji szczegółowo zbierze wywiad, ewentualnie skieruje na dodatkowe badania i przepisze niezbędne leki. Do interpretacji wyników badań laboratoryjnych niezbędna jest znajomość wszystkich parametrów, a nie tylko wybiórczo wskazanych.
Powodów może być wiele, trzeba postawić diagnozę.
anemia może dawać takie dolegliwości
Stężenie glukozy 63 mg/dl oznacza hipoglikemię. Może być to więc przyczyną zgłaszanych objawów, jednak z uwagi na wiele przyczyn takich dolegliwości należy pogłębić diagnostykę.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3563
Pytań zadanych
przez pacjentów
8530
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

99
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi