Ciągła senność, brak koncentracji i chęć na słodkie - czy powodem niski poziom cukru?

Ostatnio robiłam morfologię krwi (tydzień temu). I poziom glukozy we krwi na czczo mam 63 oraz lekarz stwierdził leukocytozę. Czy to może być powodem mojej ciągłej senności, braku koncentracji oraz częstej chęci na słodkie?
Niski poziom glukozy we krwi to stan wywołany różnymi czynnikami. Celem postawienia diagnozy - choćby wstępnej należy skontaktować się z lekarzem, który podczas konsultacji szczegółowo zbierze wywiad, ewentualnie skieruje na dodatkowe badania i przepisze niezbędne leki. Do interpretacji wyników badań laboratoryjnych niezbędna jest znajomość wszystkich parametrów, a nie tylko wybiórczo wskazanych.
Powodów może być wiele, trzeba postawić diagnozę.
anemia może dawać takie dolegliwości
Stężenie glukozy 63 mg/dl oznacza hipoglikemię. Może być to więc przyczyną zgłaszanych objawów, jednak z uwagi na wiele przyczyn takich dolegliwości należy pogłębić diagnostykę.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2396
Pytań zadanych
przez pacjentów
5825
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi