Brak miesiączki od 2 miesięcy - czy może być związany z niedoczynnością tarczycy?

Od około 2 miesięcy nie miałam okresu (nie znam dokładnej ilości czasu trwania tego zaburzenia, bo nie śledzę dat rozpoczęcia okresu). Jestem dziewicą, mam 23 lata. Czy brak okresu może być spowodowany moją niedoczynnością tarczycy? Nie jest ona jeszcze unormowana, dopiero w czerwcu idę zbadać TSH i FT4. Ile jeszcze powinnam poczekać na pojawienie się miesiączki zanim udam się z tym do ginekologa? Czy ginekolog może chcieć mnie zbadać mimo, że jestem dziewicą?

Brak odpowiedzi

Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Choroby tarczycy w Gliwicach Zaburzenia miesiączkowania w Dąbrowie Górniczej Niedoczynność tarczycy w Krakowie Niedoczynność tarczycy w Częstochowie Zaburzenia miesiączkowania w Krakowie Niedoczynność tarczycy w Gliwicach Choroby tarczycy w Katowicach Niedoczynność tarczycy we Wrocławiu

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
4539
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
12265
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+114
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta e‑Recepta L4 L4 Psycholog Psycholog Zdrowie A-Z Zdrowie A-Z