Brak czucia w łechtaczce, co robić?

Moja łechtaczka przestała być wrażliwa na bodźce. Nie odczuwam podniecenia, przedtem nie miałam z tym problemu i łechtaczka była bardzo czuła na dotyk. Nie czuję parcia na pęcherz, gdy jest pełny. Objawy pojawiły się po masturbacji z pełnym pęcherzem. Nigdy nie współżyłam, martwię się, że nie będę odczuwać żadnej przyjemności podczas stosunku. Czy istnieje szansa na przywrócenie czucia w łechtaczce?

Zaburzenia czucia związane z oddawaniem moczu i zaburzenia czucia w obrębie łechtaczki mogą wymagać szerszej diagnostyki. Proponuję w pierwszej kolejności skonsultować się z neurologiem.
Czucie najpewniej powróci samoistnie, bez konieczności leczenia.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2746
Pytań zadanych
przez pacjentów
6943
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

79
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi