Bóle kręgosłupa i powiększone węzły chłonne. Czy dostanę skierowanie na RTG?

Od kilku dni mam powiększone węzły chłonne nadobojczykowe, szyjne i za uchem. Od kilku lat guzek pod pachą, w tej chwili kilka. Od miesiąca bardzo boli kręgosłup krzyżowy, piersiowy i szyjny włącznie ze sztywnością szyi. Robione było USG brzucha, ale okazało się, że to od pleców. W obecnej sytuacji nie chce mnie przyjąć żaden lekarz aby to obejrzeć, a dostać się do internisty to termin około 2 tygodnie, a i tak lekarz robi wielkie problemy. Może RTG klatki piersiowej by mnie uspokoiło i wykluczyło ewentualny nowotwór, ale chcąc zrobić je w moim mieście prywatnie nie da się i potrzebuje skierowania. Czy jest szansa na pomoc?
Oczywiście, w ramach teleporady można uzyskać skierowania na badania diagnostyki obrazowej m.in.: RTG, NMR, HRCT - które to badanie w Pani przypadku będzie najbardziej odpowiednie.
Proszę sprawę potraktować pilnie. Skierowanie odpłatne można otrzymać w trakcie teleporady.
Należy zgłosić się osobiście do lekarza, zleci on badania dodatkowe na podstawie osobistego badania.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2406
Pytań zadanych
przez pacjentów
5903
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi