Bóle kręgosłupa i powiększone węzły chłonne. Czy dostanę skierowanie na RTG?

Od kilku dni mam powiększone węzły chłonne nadobojczykowe, szyjne i za uchem. Od kilku lat guzek pod pachą, w tej chwili kilka. Od miesiąca bardzo boli kręgosłup krzyżowy, piersiowy i szyjny włącznie ze sztywnością szyi. Robione było USG brzucha, ale okazało się, że to od pleców. W obecnej sytuacji nie chce mnie przyjąć żaden lekarz aby to obejrzeć, a dostać się do internisty to termin około 2 tygodnie, a i tak lekarz robi wielkie problemy. Może RTG klatki piersiowej by mnie uspokoiło i wykluczyło ewentualny nowotwór, ale chcąc zrobić je w moim mieście prywatnie nie da się i potrzebuje skierowania. Czy jest szansa na pomoc?
Oczywiście, w ramach teleporady można uzyskać skierowania na badania diagnostyki obrazowej m.in.: RTG, NMR, HRCT - które to badanie w Pani przypadku będzie najbardziej odpowiednie.
Proszę sprawę potraktować pilnie. Skierowanie odpłatne można otrzymać w trakcie teleporady.
Należy zgłosić się osobiście do lekarza, zleci on badania dodatkowe na podstawie osobistego badania.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3588
Pytań zadanych
przez pacjentów
8553
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

100
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi