2023-01-26

Ból zębodołu po usunięciu zęba - jak długo może się utrzymywać?

Mam suchy zębodół po usunięciu dolnej szóstki, skrzep się nie utworzył. Boli mnie dość mocno w nocy, ból budzi mnie po trzech godzinach snu, połykam tabletkę i ból znika może na 4 godziny. Trwa to już 4 dni, lekarz zakłada jakieś lekarstwo, ale to pomaga na kilka godzin. Lekarz poinstruował mnie jak samodzielnie płukać zębodół płynem. Robię to, w środku nie zostają żadne resztki jedzenia. Dlaczego wciąż boli skoro zębodół jest dobrze przepłukany?Jak długo trwa gojenie? Dlaczego to tak bardzo boli szczególnie w nocy? W ciągu dnia nie boli, tylko ćmi.

Proszę pilnie skontaktować się z lekarzem, który usuwał ząb.
Proszę pilnie skontaktować się ze stomatologiem
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Stomatolog w Katowicach Internista w Dąbrowie Górniczej Stomatolog w Warszawie Internista w Bielsku-Białej Stomatolog w Dąbrowie Górniczej Stomatolog w Bielsku-Białej Internista w Krakowie Internista w Warszawie

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
6389
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
16538
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+150
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie Znajdź lekarza L4 L4